FK Bačka - RFK Novi Sad 1921 2 : 2

27 September 2015 - 16:30 - Begeč

26-backa-novi-sad--kravic-izbija-loptu

Kanarinci izjednačili u nadoknadi

U 10. minutu Perišić je oteo loptu Novakoviću i sa 30 metara pogodio levi gonji ugao. Isti igrač je u 28. minutu iz slobodnog udarca sa 30 metara povisio na 2:0.

Bačka – Novi Sad 2:2 (2:1)

BEGEČ: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija: Vukmirović (Novi Sad). Strelci: Perišić u 10. i 28. za Bačku, a Tomanić u 40. Samaryić u 93. minutu za Novi Sad. Žuti kartoni: Pivaš, Gajdobranski i Rac (Bačka), a Zec i Novaković (Novi Sad).

BAČKA: Janošev 7, Pivaš 7, Lisica 7 (Mišić 7), Tencik 7, Kravić 7, Pršćan 7, Gajdobranski 7, Perišić 8 (Sladić 7), Rac 7, Maksimović 7 (Rakita 7).

NOVI SAD: Svrkota 7, Zec 7, Cenirac 7, Mirić 6 (Crnković 7), Novaković 7, Bandić 7, Rašiovan 7, Samaryić 7, Tomanić 7, Fišer 6 (Ristić 7).

Kapiten gostiju pogodio je sa leve strane suprotan ugao. Mreže su mirovale sve  do kraja. U nadoknadi vremena Samaryić je izjednačio što je i realan rezultat. Suđenjem Vukmirovića nisu zadovoljni ni gosti,  ni domaći igrači.

Izvor:Dnevnik