ФК Бачка - РФК Нови Сад 1921 2 : 2

27 September 2015 - 16:30 - Бегеч

26-backa-novi-sad--kravic-izbija-loptu

Канаринци изједначили у надокнади

У 10. минуту Перишић је отео лопту Новаковићу и са 30 метара погодио леви гоњи угао. Исти играч је у 28. минуту из слободног ударца са 30 метара повисио на 2:0.

Бачка – Нови Сад 2:2 (2:1)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија: Вукмировић (Нови Сад). Стрелци: Перишић у 10. и 28. за Бачку, а Томанић у 40. Самарyић у 93. минуту за Нови Сад. Жути картони: Пиваш, Гајдобрански и Рац (Бачка), а Зец и Новаковић (Нови Сад).

БАЧКА: Јаношев 7, Пиваш 7, Лисица 7 (Мишић 7), Тенцик 7, Кравић 7, Пршћан 7, Гајдобрански 7, Перишић 8 (Сладић 7), Рац 7, Максимовић 7 (Ракита 7).

НОВИ САД: Свркота 7, Зец 7, Ценирац 7, Мирић 6 (Црнковић 7), Новаковић 7, Бандић 7, Рашиован 7, Самарyић 7, Томанић 7, Фишер 6 (Ристић 7).

Капитен гостију погодио је са леве стране супротан угао. Мреже су мировале све  до краја. У надокнади времена Самарyић је изједначио што је и реалан резултат. Суђењем Вукмировића нису задовољни ни гости,  ни домаћи играчи.

Извор:Дневник